Výroba jolly hrán

Elegantné riešenie zvané aj „kamenársky roh“, pri ktorom sa hrany obkladov režú/brúsia do uhlu 45°. Táto technika spájania obkladov pochádza z odvetvia kamenárstva, kde sa touto cestou bežne spájali kamenné bloky. Takýmto spojením vzniká čistá, elegantná hrana v pravom uhle, bez škáry.

Bull nose 

Zaoblenie dlažby. Pri bazénových lemoch je vytvorenie pohľadovej hrany jedinečné. Slúži ako bezpečné ukončenie terasy či bazéna bez zbytočných líšt, ktoré časom odpadávajú.   – Zaoblená jedna hrana dlaždíc je to, čo robí tento typ dlaždíc špeciálnym. Najčastejšie sa využíva na obloženie bazénov, na terasy, záhradné cesty alebo do zimných záhrad. . Zaoblené hrany robia z dlaždíc skvelé bezpečnostné riešenie a tiež vynikne Váš projekt renovácie. Veľkou výhodou je, že v našom centre obkladov a dlažieb dokážeme vyrobiť tento špeciálny typ zaoblenia na akejkoľvek dlažbe, ktorú k nám zákazník prinesie.

Schodnica s protišmykovými drážkami

Postarajte sa dobre o svoje schody a ony vám to navždy vrátia v pocite bezpečia a pohodlia. Schodovka je dlaždica, ktorá má po štvrtine svojej dĺžky vyfrézované protišmykové 3 alebo 4 drážky a zaoblenú prednú hranu.

Výroba soklov s oblou hranou

Výška sokla je zvyčajne 65 mm, čo umožňuje zvýrazniť výšku miestností bez narušenia optickej harmónie. Rezané keramické sokle vyzerajú štýlovo, ale vyžadujú si ukončenie vrchnej hrany, napr. ukončovacou lištou.  Pre náročných zákazníkov sme schopní vyrobiť podľa individuálnej potreby daného projektu sokle s oblou hranou čo je elegantné riešenie pre ukončenie dlažby. Dotvára to výsledný efekt luxusu.

Rodinné domy, rôzne stavebné úpravy, murárske práce

Zatepľovanie / Strechy 

Demolačné a búracie práce, fasády, omietky, stierky

Rekonštrukcie domov, panelových bytov, bytových jadier, kúpeľní a WC

Výkopové a zemné práce

Potery, nivelácie, betonáže – základové dosky, platne

Tapetovacie práce

Maliarske a natieračské práce

Podlahy

Obklady a dlažby

Elektroinštalácie

Sadrokartónové podhľady /jednoduché, zložité